piątek, 12 sierpnia 2011

konkurs Batycki

Batycki to polska marka flagowa, firma z misją, pomysłem i wizją.  Torebki z gdańskiej fabryki, opieczętowane kroplą polskiego bursztynu znają kobiety nie tylko w Polsce. Bożena Batycka, właścicielka i projektantka firmy już dawno przekonała Polki, że Batycki to najlepsza i najbardziej znana marka torebek. Teraz jest na dobrej drodze, by udowodnić, że te przedmioty niczym nie ustępują światowym markom.

Ostatnio firma ta zorganizowała konkurs "Zaprojektuj torebkę marzeń Batycki" który pozwalał uczestnikom wczuć się w rolę projektanta i co więcej - wygrać swój projekt. Z pewnością nie było łatwo, Batycki postawił na kreatywność swoich fanów - dobór modelu torebki, kolorów oraz faktur był wyzwaniem dla uczestników konkursu. Oprócz tego, zadaniem dodatkowym było nadanie nazwy swojej torebce i odpowiedź na pytanie "Dlaczego torebka Batycki i Ty to najlepsze połączenie?"

Zwycięzców możecie podziwiać TUTAJ .


Bardzo podoba mi się taki sposób komunikacji z klientem. Gdybym tylko miała trochę więcej wyobraźni i talentu do rysowania, z pewnością wzięłabym udział. Poza tym, to bardzo dobra okazja do pokazania siebie, tak jak to zrobiła na przykład Alice Point projektując limitowaną kolekcję bluz i koszulek dla Paprocki&Brzozowski. Gratuluję zwycięzcy i czekam na więcej takich konkursów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz