wtorek, 13 września 2011

Szkolenia Let Them Know

Bardzo ważnym elementem programu łódzkiego Fashion Weeku, zwłaszcza z punktu widzenia wszystkich projektantów, producentów, stylistów, buyerów, project menagerów, dziennikarzy czy specjalistów ds. marketingu i reklamy są szkolenia Let Them Know.  
Cały projekt ma charakter wykładów połączonych z warsztatami, prowadzonych przez uznanych trenerów i światowe autorytety.

Co mnie bardziej cieszy, sama mogłam przekonać się jak to wszystko na prawdę wygląda. Podczas październikowej edycji 2010 roku wzięłam udział w szkoleniu Marleny Wolfoord ("Sukces w świecie mody"), która zaszczyci nas swoją obecnością także podczas tegorocznej edycji. Wrażenia? Niesamowita wiedza i umiejętność komunikacji z ludźmi. Szkolenia nie miały postaci czysto teoretycznej, każdy mógł, a nawet powinien się wypowiedzieć, zadać nurtujące go pytania na które zawsze uzyskał wyczerpującą odpowiedź.

Nie ma się co dziwić, Marlena Wolfoord związana była z WGSN – największą i najbardziej wpływową firmą na świecie, która zajmuje się  progonozowaniem trendów w modzie i analizą światowych rynków mody.

Kolejna edycja tak cenionych w branży mody szkoleń odbędzie się w Hotelu Andel’s w dniu 26 października. W programie znajdą się najbardzej aktualne tematy. Jak w poprzedniej edycji szkolenia dla profesjonalistów uzupełni blok szkoleń skierowanych do studentów i debiutantów w branży, zaplanowany na 27 października.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz