czwartek, 1 września 2011

Wolontariat Fashion Week

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od łódzkiego Fashion Weeku. 
Ja, jako zeszłoroczna wolontariuszka wiem, że rola osób pomagających przy całym projekcie jest ogromna. To  dzięki nam (oczywiście między innymi!), Tydzień Mody w Polsce wygląda tak, a nie inaczej. 

Co ważne, wolontariat to nie tylko pomoc przy organizacji wydarzenia, ale także niezapomniana przygoda, prawdziwe modowe uniesienia, wspaniali ludzie i imprezy do białego rana. Każdy zainteresowany udziałem z pewnością znajdzie coś dla siebie:

 - Opiekunowie gości International Media - polecam każdemu, kto dobrze zna Łódź i języki obce
 - Recepcja - osoby uśmiechnięte i komunikatywne
 - Obsługa konferencji prasowych i VIP room - z pewnością to niepowtarzalna okazja by zobaczyć i być może poznać swoich ulubieńców nieosiągalnych na co dzień
 - Produkcja - osoby, które chcą zobaczyć Fashion Week od kuchni, jak powstaje hala pokazowa, każde pomieszczenie z osobna 
 - Obsługa Sali Pokazowej oraz Hostessy - to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć praktycznie każdy pokaz prosto z trybun, a nie zdjęć :)
 - Obsługa Backstage - z mojej perspektywy najciekawsza praca, ale nie oszukujmy się, wymaga najwięcej zaangażowania. Pomoc w sekcji garderobianej pozwala na osobiste poznanie projektantów! 

Wszystkie informacje na temat Wolontariatu Fashion Weeku możecie znaleźć Brak komentarzy:

Prześlij komentarz